210- річницю від дня народження Чарльза Діккенса

Матеріал поданий без змін

"Світова велич Чарльза Діккенса" – книжкова виставка у Публічній бібліотеці села Єрківці

(З досвіду роботи  Дівичківської ТГ)

7 лютого світ відзначає 210- річницю від дня народження Чарльза Діккенса- відомого англійського письменника, одного із найбільших прозаїків 19 століття, класика світової літератури.

Роман "Посмертні записки Піквікського клубу" став дебютним у творчості письменника. У ньому Чарльз чудово описав стару Англію, а також її жителів.

Найбільш знаменитими творами Чарльза Діккенса вважаються "Пригоди Олівера Твіста", "Ніколас Нікльбі", " Девід Копперфільд", " Холодний дім", " Великі надії" і "Наш спільний друг". Всього з-під пера письменника вийшло 16 романів, три збірки оповідань і багато нарисів.

В Публічній бібліотеці села Єрківці діє книжкова виставка "Світова велич Чарльза Діккенса", де зібрані книги автора, без яких ми не уявляємо скарбниці літературної класики.

Ольга Шульга,

директор Публічної бібліотеки села Єрківці