Шкідливі звички руйнують твоє життя

Матеріал поданий без змін

Правова бесіда "Шкідливі звички руйнують твоє життя".

(з досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської обл)

Шкідливі звички, які роблять нас слабкими та безпорадними, – дуже актуальна тема сьогодні.

Розмова про те, як не стати залежним і не занапастити своє здоров'я, була проведена з дев'ятикласниками.

Спочатку учні не виявили інтересу до цього заходу. Вони очікували, що почнуться нотації з приводу їх неправильної поведінки і звичок. Але, почувши зовсім іншу інформацію, школярі почали потихеньку "втягуватись" у діалог.

Особливо цікавою їм виявилася тема про комп'ютерну залежність, про те, як вона впливає на нейронні зв'язки мозку, і які наслідки їх порушення можуть бути небезпечні для підлітків.

Старшокласники ставили запитання, а деякі наводили факти, про які вони чули. Інші шкідливі звички не так хвилювали учасників бесіди. Всі в один голос стверджували, що наркоманія їх абсолютно не цікавить, а куріння так поширене у світі, що на нього взагалі не варто звертати уваги.

І знову екскурс в історію  ціх хворобливих уподобань змусив школярів задуматися про те, чи варто захоплюватися тим, що губить здоров'я і псує життя.

Дуже хочеться вірити, що такі бесіди дійсно допомагають підліткам переглянути свої бажання і зробити правильні висновки.

О.В.Кропта,

завсектором клубної роботи

Славутицького ЗБІЦ Київської обл.