Київщина – неповторний і мальовничий куточок України

Матеріал поданий без змін

Презентація книжково-ілюстративної виставки «Київщина рідна – серце України»

(з досвіду роботи сільської бібліотеки с.Новосілки Чабанівської ТГ, Фастівського району, Київської області)

Київщина – неповторний і мальовничий куточок України, райська земля неозорих ланів, прадавніх таємничих лісів.

Це земля могутніх і славних предків, які залишили нам у спадок священні звичаї та прекрасні поетичні традиції, безцінні дари –слово і пісню.

Київщина – прекрасна сьогоденням і славним минулим, де переплелися радість і журба, велич перемог і гіркота поразок.

Це земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими та талановитими людьми.

2022 рік –це рік 90-річчя утворення Київської області.

З цієї нагоди в сільській бібліотеці села Новосілки відбулася презентація книжково-ілюстративної виставки «Київщина рідна – серце України». ЇЇ підготовила та провела завідувачка бібліотекою Сурга Олена разом з учнівською молоддю – учнями Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» (класний керівник – Сімоник Н.Ю.)

Сурга Олена,

завідувачка сільською бібліотекою с.Новосілки

Чабанівської ТГ, Фастівського району, Київської обл.