У стінах храму книги

Матеріал поданий без змін

Екскурсія "А ми все знаємо про нашу бібліотеку"

(з досвіду роботи бібліотеки для дітей м.Миронівка)

Що таке бібліотека? Дізналися дітлахи 3-А класу Миронівського академічного ліцею ім. Т.Г.Шевченка.

На запрошення працівників бібліотеки для дітей разом із своєю вчителькою Ларисою Кондратюк 22 школярів класу поринули у цікаву екскурсію стінами храму книги.

Завідувачка бібліотеки Лариса Глущенко провела маленьких відвідувачів в світ 20 тисяч дитячих книг, запропонувала відгадати цікаві загадки. Діти роздивлялися полиці, знайомилися із фондом бібліотеки, фотографувалися на фоні новорічної фотозони, а наостанок отримали подаруночки - сучасні розмальовки-антистрес.

Вони дізналися, що бібліотека - не лише там, де читають книги, а де весело проводять час, грають в настільні ігри, пізнають нове й цікаве.

Багато дітлахів виявили бажання записатися до читачів бібліотеки, ба більше - стати акторами лялькової вистави, яку працівники бібліотеки готують разом з маленькими відвідувачами. Але про це трохи згодом)