20 січня у читальній залі Броварської міської публічної бібліотеки відбулася Аллою Топчій

Матеріал поданий без змін

Зустріч із поетесою Аллою Топчій

(З досвіду роботи Броварської міської публічної бібліотеки)

20 січня 2022 року у читальній залі Броварської міської публічної бібліотеки відбулася Зустріч із поетесою, членкинею Національної спілки письменників України Аллою Топчій.

Алла Дмитрівна Топчій народилася в м. Кагарлик Київської області. Закінчила факультет журналістики Київського державного (нині – Національний) університету ім. Т.Г. Шевченка. Працювала за фахом у газет та видавництвах м. Києва. Нині працює головним редактором газети «Українське Слово». Учасниця Броварського літературно-мистецького об`єднання «Криниця»

Авторка поетичних книг «Протилежний берег ночі», «Карнавал», «Батурин», «Чигирин», лауреат літературної премії ім. Григорія Косинки.

Алла Топчій презентувала свою поетичну збірку «Чигирин». Читала поезії. Розповідала про історичне підґрунтя своєї творчості, тонку межу між інтимною та громадянською лірикою, підготовку «Вибраного» своїх поетичних творів, про творчі та особисті драми. Спілкування з присутніми було живе й невимушене.

Броварській міській публічній бібліотеці на згадку Алла Топчій підписала свою збірку "Чигирин".

Завідуюча Броварської

міської публічної бібліотеки