До 90- річчя від дня народження Івана Костирі та 85-річчя від дня народження Євгена Гуцала

Матеріал поданий без змін

Книжкова виставка "Живлюще джерело творчості"

(з досвіду роботи Дівичківської ТГ)

В Публічній бібліотеці села Єрківці організована книжкова виставка "Живлюще джерело творчості" до 90- річчя від дня народження Івана Костирі та 85-річчя від дня народження Євгена Гуцала.

І.Костиря за життя встиг написати і видати понад сорок книг для дорослих та дітей. Трилогія "Ненька", "Хата" та "Доля" посідає видатне місце в творчому доробку письменника. Це справжня дума про Україну, про її долю, історію та народ.

Євген Гуцало автор дивовижно проникливих і щирих оповідань, новел та повістей. Перша збірка оповідань "Люди серед людей" вийшла друком у 1962 році. Відтоді одна за одною виходять нові збірки письменника "Яблука з осіннього саду"(1964), " Скупана в любистку"(1965), "Хустина шовку зеленого"(1966), "Запах кропу"(1969).

Поважну частку творчого доробку письменника складають твори для дітей - "Олень Август", " З горіха зерня", "Пролетіли коні" та інші.

Шановні користувачі! Більш детально ознайомитися з творчістю письменників-ювілярів Ви зможете в приміщенні сільської книгозбірні.

Ольга Шульга

директор Публічній бібліотеці села Єрківці