Матеріал поданий без змін

Етнографічна година "Щедрий вечір, добрий вечір"

(з досвіду роботи Дівичківської ТГ)

Рідвяні свята ваблять своїм таїнством, очікуванням дива та наповнюють серця радістю і теплом, адже від Різдва Христового і до Меланки  повсюди звучать щедрівки та колядки.

В Публічній бібліотеці села Єрківці пройшла етнографічна година "Щедрий вечір, добрий вечір". Учасники  ознайомилися із звичаями щодо святкування, із традиційним одягом українців, який дбайливо зберігається у "бабусиній скрині" в бібліотеці. Примірявши давні- предавні юпки (верхній одяг з рукавами) та хустки,  зробивши світлини на пам'ять - сестрички Яковенко Анжеліка та Мар'яна знаменитою колядкою "Щедрик" привітали із Різдвяними святками.

А під новорічну бібліотечну ялинку Анжеліка поклала для читачів-дітей сільської книгозбірі свою улюблену книгу: Щерба Н. Часовий ключ.- Харків: ВД "Школа', 2021.- 352 с.- (Серія "Часодії"). Це перша частина славнозвісного фантастичного бестселера. Щира подяка за подарунок, адже всі наступні частини цього твору в бібліотеці в наявності.

Веселих свят! Христос рождаїться!

Ольга Шульга

директор Публічній бібліотеці села Єрківці