Є злочини гірші, ніж спалювати книжки, наприклад, не читати їх

Матеріал поданий без змін

Бібліотека день за днем

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

“Є злочини гірші, ніж спалювати книжки, наприклад, не читати їх”, – сказав якось американський фантаст Рей Бредбері. Не може сучасна розумна людина обходитися без книжки, як не може обходитися без їжі чи води. Книжка – це повітря, необхідне для душі та розуму.

Василь Сухомлинський писав: “Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною”.

Хіба ми можемо дозволити собі не читати?

А якщо ви не знаєте, що почитати, мерщій до нашої книгозбірні. Досвідчені бібліотекарі радо допоможуть Вам з вибором цікавої саме для вас книги.!!!  Адже саме зараз фонд нашої книгозбірні поповнився новими надходженнями спеціалізованої та художньої літератури, з якими ви можете познайомитися вже сьогодні.

Неабияке задоволення приносять нові книги, які надходять до бібліотеки. Це радість для всіх - як для бібліотекарів, так і для мешканців нашої громади!

Адже кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.

Це яскраві видання на будь-який смак для читачів різних вікових груп.

Працівники КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради впевнені, що нова література зацікавить широке коло читачів - і юних дослідників, і шукачів пригод, і шанувальників історичної літератури, і любителів української сучасної літератури,

Видання різноманітні за темами та жанрами, тож кожен читач зможе підібрати для себе цікаве і корисне.

Тож ласкаво просимо до бібліотеки!

Оксана Бабич,

бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради,

Бучанського району Київської обл.