Картини виходять прекрасні

Матеріал поданий без змін

Виставка картин родини Кулакових " Мистецтво- моє натхнення".

(з досвіду роботи бібліотеки для дітей м. Миронівка)

В Миронівській бібліотеці для дітей з 10 січня по 10 лютого проходить виставка картин родини Кулакових "Мистецтво - моє натхнення".

Техніки написання дуже різні, бо ж творчі люди не зупиняються на чомусь одному, їм завжди цікаво пробувати різні матеріали. Є полотна написані олійними фарбами, а також аквареллю.

Це перша виставка родини Кулакових. Батько Юрій - самоучка, та талант даний йому від бога. Тож картини виходять прекрасні - це і пейзажі, і натюрморти, і портрети. Не відстає від нього і дружина Валентина.

- Малюю, - каже, - коли приходить натхнення.

Малюють також і молодші члени родини Ярослав та Тетяна, які в свій час, навчалися в школі мистецтв. Ярослав малює у вільний від роботи час. А Таня закінчила університет та працює дизайнером. Картин та ескізів має безліч, але більшість робіт робилося під замовлення.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з виставкою картин цієї талановитої сім'ї.