Новорічний калейдоскоп - з досвіду роботи Вишнівської міської бібліотеки для дітей Бучанського району Київської області

Матеріал поданий без змін

Новорічний калейдоскоп

(З досвіду роботи  Вишнівської  міської бібліотеки для дітей Бучанського району Київської області)

Новий рік вже майже на порозі і скоро постукає в двері кожного українця.

Свято Нового року це найзагадковіше, найвеселіше і взагалі найкраще свято на планеті. Його чекають і дорослі і діти.

В Вишнівській міській бібліотеці для дітей розгорнута книжкова виставка «Новорічний калейдоскоп». Представлена література познайомить Вас з чудовими зимовими казками, віршами та колядками!

А ще на нашій виставці можна знайти чарівні зимові історії у художніх творах, події в яких оповиті магією неймовірних свят, які з нетерпінням очікують і дорослі і діти, тому що це час для щастя, радості, веселощів і звичайно, подарунків!

Запрошуємо приєднатися до зимової феєрії. Почніть Новий рік з книгами.

Дякуємо Махлай Денису за чудовий подарунок