«Новорічні візерунки»

Матеріал поданий без змін

Новорічна  фантазія

(з досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

Напередодні новорічних свят хочеться зануритися в казкову атмосферу. Щоб підсолодити настрій своїм маленьким читачам, 24 грудня 2021 року провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Юлія Гранько завітала до 1-В класу Баришівської ЗОШ ім.М.Зерова, класний керівник Лариса Карпенко та провела майстер-клас по розпису імбирних пряників « Новорічні візерунки».

Імбирний пряник та глазур - це основні компоненти при виготовленні новорічних солодощів. Кожен мав можливість розмалювати три пряника: сніговика, рукавичку і шапочку.

Після закінчення майстер-класу дітки куштували пряники, а також забрали з собою додому, щоб порадувати своїми смаколиками батьків та рідних.

Зав. Баришівською бібліотекою для дітей

Ольга Биба