Виставка-інсталяція «Намисто зимових свят»

Матеріал поданий без змін

Намисто зимових свят

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

Зима-це пора, коли оживає казка!

Адже саме в час Різдвяно-Новорічних свят відбуваються дива і обов'язково здійснюються найсокровенніші мрії.

Краплинку цього дива ми додали у наше буденне бібліотечне життя.

Настає час, коли всі ми (і діти, і дорослі) знову починаємо вірити у казку в нашому житті, в дива та здійснення мрій. Час, коли своєю турботою та любов'ю ми робимо цей світ світлішим, а рідним та близьким даруємо тепло наших сердець, гарний настрій та яскраві посмішки...

В ці святкові дні в КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради розгорнута виставка - інсталяція «Намисто зимових свят», яка познайомить Вас з цікавими книгами, які присвячено вивченню витоків української культури, особливостям побуту давніх українців, а також традиціям святкування зимового циклу.

І найатмосферніша частина нашої виставки представлена найкращими художніми творами класиків та сучасників, які в тій чи іншій мірі присвячені зимовим святам.

Щоб додати святкового зимового настрою, для наших читачів працівники КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради організували святкову новорічну фотозону. Тепер кожного відвідувача зустрічає колоритна книгова бібліотечна Баба, яка запрошує залишити фото на пам’ять.

Чекаємо на Вас у бібліотеці!

Оксана Бабич

бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради,

Бучанського району Київської обл.