Книжкова виставка "Зима щедра святами"

Матеріал поданий без змін

«В український рідний край поспішає Миколай»

народознавча мандрівка.

(З досвіду роботи сільської бібліотеки села Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району, Київської області)

День Святого Миколая – особливе свято. Всі його чекають з нетерпінням, щоб попросити здійснення своїх найзаповітніших мрій, бо кожен знає, що він за свого життя був добродієм для християн, отож і сьогодні він може подати нам руку в біді, або в радощах. З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті цього доброго святителя діти, бо для них, насамперед – це свято веселощів та подарунків.

От і сьогодні, в бібліотеці села Новосілки весело й цікаво, з піснями і віршами відбулася народознавства мандрівка за сторінками книг про Святого Миколая "В український рідний край поспішає Миколай". До бібліотеки були запрошені поетеса Світлана Суниця та вихованці молодшої групи дитячого садочку "Яблучко" разом з вихователями і соціальним педагогом Іриною Яровою. Пані Світлана познайомила діток з легендами, традиціями святкування дня Святого Миколая . З цікавістю слухали дітки авторські вірші про Святого Миколая у виконанні автора - Світлани Суниці. Потім всі дружно водили хоровод, співаючи пісеньку на слова пані Світлани. Доповненням до цього дійства була розповідь завідувачки бібліотеки Олени Сурги про книги, присвячені Святому Миколаю, що розмістилися на книжковій виставці " Зима щедра святами". Всім діткам все дуже сподобалося, тому й пообіцяли прийти ще до бібліотеки з татами і мамами.

Олена Сурга

завідувачка сільської бібліотеки села Новосілки