Сьогодні учні завітали до "Творчої майстерні Святого Миколая "

Матеріал поданий без змін

Бібліосвято « Йде по світу Миколай, ти добром його стрічай »

(з досвіду роботи КЗ" Публічна бібліотека" Макарівської селищної ради)

Сьогодні  учні 2 Г класу Макарівського ліцею  1 ( вчитель Булах Л.А.)   завітали до "Творчої майстерні Святого Миколая " на бібліосвято ""Йде по світу Миколай, ти добром його стрічай ". Такі передсвяткові новорічні заходи  в нашій бібліотеці стали традиційними. Свято  відкрила бібліотекар Мочернюк О. ,яка познайомила діток з легендами та переказами про Святого Миколая ,його життя та добрі справи, якими він прославився.

Також  вони дізналися, як відчути казковий смак новорічно-різдвяних свят і навчитись робити "Солодкі ялиночки  " своїми руками для друзів та близьких.

Впродовж свята  учні відгадували загадки, вікторини,  ділилися своїми добрими справами, взяли участь у конкурсах. Так вони проявили свої гарні знання і творчі здібності  і отримали велике задоволення, а винагородою для присутніх стали солодощі.

День Святого Миколая -одне з найулюбленіших  дитячих свят , з яким пов'язані мрії та сподівання, яке дітвора очікує з нетерпінням.