Черговий захід був присвячений здоровому способу життя

Матеріал поданий без змін

Пізнавальна година

"Я здоров`я бережу, сам собі дпоможу."

(з досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської обл)

Черговий захід був присвячений здоровому способу життя, який був проведений в ігровій формі.

Другокласники з величезним бажанням брали участь у всіх конкурсах. Кожному хотілося показати, що він товаришує зі спортом і хоче бути здоровим.

Учні поділилися на команди та кинулися у "бій". Їм довелося проявити чудеса спритності та кмітливості, щоб виконати деякі завдання.

А вміння орієнтуватися в різних ситуаціях допомогло їм в останньому завданні, яке супроводжувалося сміхом та підтримкою глядачів.

Усім було весело і не знайшлося нікого, хто б не взяв участь у запропонованих іграх. Учасники змагань одноголосно вирішили, що дуже важливо бути здоровими та енергійними, а це означає, що завжди потрібно знаходити час для спорту і руху.

Кропта О.В.

завсектором клубної роботи

Славутицького ЗБІЦ Київської обл.