Матеріал поданий без змін

«Творча майстерня Святого Миколая».

(з досвіду роботи КЗ « Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

В дитячій бібліотеці КЗ « Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради відкрилася «Творча майстерня Святого Миколая», щоб  наші читачі відчули чарівність та красу новорічно-різдвяних свят та цікаво  підготувалися до них.

На свято запрошені вихованці центру "Промінь надії " - великі друзі нашої бібліотеки.  Діти познайомились з книгами про життя Миколая та його доброчинність, звичаї та традиції святкування   зимових свят в Україні.  Взяли участь у тест-вікторині «Святий Миколай до нас іде», відгадували кросворди, познайомились з казковими локаціями, поділилися своїми добрими справами.

З великим задоволенням наші гості вчилися виготовляти "солодкі ялиночки". Така ялинка стане окрасою і головною родзинкою новорічно-різдвяних свят.

Сповнені веселого настрою та незабутніх вражень діти   написали листа Святому Миколаю та пообіцяли гарно вчитися та завжди займатися добрими справами.