Бібліотека села Дівички отримала у подарунок чудові книжечки від СушкоТетяни

Матеріал поданий без змін

Подарунок бібліотеці села Дівички!

(З Досвіду роботи Дівичківської ТГ)

Бібліотека села Дівички отримала у подарунок чудові книжечки від жителя нашого села СушкоТетяни, автором яких є Богдан Красавцев  https://www.facebook.com/bkrasavtsev - голова громадської організації Екологічна нація.

У книгах розповідається про любов та бережливе ставлення до світу, адже дана тема є досить актуальною в наш час. Серед отриманих книг є Еко-віршики та еко-історії  після прочитання яких, кожний переосмислить своє відношення до себе,  до природи, до світу.

Книга у подарунок "Боротьба за правду: Як мій дядько переміг брехню" письменниці Оксани Мороз. Книга розвінчує міф про те, що звичайна людина не може розпізнавати брехню в ЗМІ та соціальних мережах. Може, проте для цього потрібно дотримуватись інформаційної гігієни. Простих правил, які здатен освоїти кожен і незалежно від віку.

Основні події відбуваються  з весни 2019 до літа 2020 років.

Дякуємо пані Тетяні за чудовий та цінний подарунок!

Сергієнко Н.О.,

завідувачка бібліотеки-філії села Дівички