Презентація книг та відеоролика, в яких висвітлюються проблеми, про які жінки зазвичай мовчать.

Матеріал поданий без змін

День боротьби за ліквідацію насилля над жінками.

(З досвіду роботи Студениківської сільської бібліотеки Студениківської територіальної громади)

Сьогодні у світі відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

Дата 25 листопада  вибрана не випадково. Саме цього дня, восени 1960-го року під час політичних протестів у Домініканській Республіці, за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо були жорстоко вбиті три сестри Мірабал, що були активними учасниками супротиву. Показова  кривава страта сестер збереглася в народній пам’яті надовго та мала світовий резонанс. У 1981 році активістки жіночих рухів вирішили вибрати дату їх загибелі як день протесту проти насильства щодо жінок. А з 1999 року цей день став міжнародною датою.

У Студениківській сільській бібліотеці до Дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками створена тематична поличка і проведена презентація книг та відеоролика, в яких висвітлюються  проблеми , про які жінки зазвичай мовчать.