Матеріал поданий без змін

Богдан Ступка: яскраві ролі літературних творів

(з досвіду роботи Дівичківської ТГ)

Роби справу чесно, з душею – і твоє до тебе прийде.

Богдан Сильвестрович Ступка

80-річчя з дня народження актора театру і кіно, лауреата Шевченківської премії Богдана Ступки відзначається на державному рівні. Адже понад півстоліття його ім’я було знаковим для української культури. Більшість ролей, що зіграв актор, увійшли до літопису сценічного та кіномистецтва України. Мав величезний успіх, славу, світове визнання і був справжнім патріотом своєї країни. За його ролями можна вивчати історію і пізнавати Україну.

В Публічній бібліотеці села Єрківці організовано книжкову виставку «Богдан Ступка: яскраві ролі літературних творів», де представлено біографічну довідку актора, цікаві факти з життя та книги, персонажі яких Б.Ступка зіграв в театрі та кіно.

Ольга Шульга,

директор Публічної бібліотеки села Єрківці