До Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва та Дня української писемності та мови - з досвіду роботи Сквирської ЦБС Київської області

Матеріал поданий без змін

До Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва та Дня української писемності та мови!

(З досвіду роботи Сквирської ЦБС Київської області)

З нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва та Дня української писемності та мови! У закладах Сквирської централізованої бібліотечної системи проведено цикл заходів.

У рамках цього циклу в бібліотеках для користувачів різних вікових категорій організували та оформили ілюстровані книжкові виставки з новими книгами українських поетів і письменників та кращими зразками вітчизняної літератури, відбулися онлайн мовознавчі години та літературні вікторини, голосні читання, бесіди, огляди літератури, мовні калейдоскопи, виставки народних умільців тощо. Для користувачів були підготовлені тематичні відео-презентації, підбірки поетичних творів, афоризмів, крилатих висловів, декламувались вірші та запропоновано невеликий екскурс в історію української мови.