«Володимир Святий в історичній пам’яті» - з досвіду роботи Вишнівської міської бібліотеки Бучанського району Київської області

Матеріал поданий без змін

«Володимир Святий в історичній пам’яті»

(З досвіду роботи Вишнівської міської бібліотеки Бучанського району Київської області)

Наприкінці липня в Україні відзначається свято, присвячене одній з найважливіших подій в історії Київської Русі. У цей день православна церква згадує хрещення Русі київським князем Володимиром Великим. З нагоди цього свята в Вишнівській міській бібліотеці для дітей відбувся екскурс в історію «Володимир Святий в історичній пам»яті». Користувачі дізналися багато цікавих фактів про історичну подію, що відбулася в 988 році та стала вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі, про Великого Князя Київського Володимира – одного із найвизначніших діячів Європейського середньовіччя – князя-воїна та князя-реформатора.