Народознавчий пікнік «Ой на Івана, ой на Купала» - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Матеріал поданий без змін

Народознавчий пікнік «Ой на Івана, ой на Купала»

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

7 липня на літній терасі «Бібліотека під відкритим небом» відбувся народознавчий пікнік «Ой на Івана, ой на Купала». Всі бажаючі мали змогу ознайомитись з книжками, представленими на виставці від бібліотеки та ознайомитися з культурою побуту українського народу, з історією виникнення свята Івана Купала, пов’язаними з цим днем звичаями, обрядами, прикметами, повір’ями та традиціями святкування.

Дорослі і юні завзято відповідали на запитання бліц-вікторини, розгадували тематичний кросворд, тренували мізки в ерудит-лото. Втішно, що мешканці нашої громади знають на відмінно не лише державні свята і символи, а традиції святкування народних свят.

Яскрава, насичена іграми, тестами та оригінальними вправами програма-трансформер, як завжди, була до смаку і зовсім юним відвідувачам, і студентській молоді, і досвідченим батькам.

Всі учасники свята отримали задоволення від чудово ілюстрованих сучасних видань та отриманих призів.

Гарний святковий настрій ми забезпечили! З святом Івана Купала книголюби!

Оксана Бабич

бібліотекар І категорії