«Сільська бібліотека в сучасному просторі. Формування професійної компетентності бібліотекарів» - з досвіду роботи Згурівської селищної бібліотеки КЗ «Центр Культури і мистецтва» Згурівської селищної ради Київської області

Матеріал поданий без змін

(З досвіду роботи Згурівської селищної бібліотеки КЗ «Центр Культури і мистецтва» Згурівської селищної ради Київської області)

На базі Згурівської селищної бібліотеки 1 липня 2021 року відбувся семінар спільно з сільськими бібліотекарями на тему: «Сільська бібліотека в сучасному просторі. Формування професійної компетентності бібліотекарів». На семінарі бібліотекарі обмінялись досвідом роботи, також були обговорені проблеми що існують у сільських бібліотеках.

Блонар О. Д.,

завідувач Згурівської селищної бібліотеки

КЗ «Центр Культури і мистецтва»

Згурівської селищної ради Київської області