«Веселкова черепашка» - з досвіду роботи бібліотеки села Дівички Дівичківської ОТГ Київської області

Матеріал поданий без змін

«Веселкова черепашка»

(З досвіду роботи бібліотеки села Дівички Дівичківської ОТГ Київської області)

16 червня Всесвітній день морських черепах, проходить під егідою провідної в світі незалежної природоохоронної організації WWF.

Метою свята стало залучення уваги громадськості до проблеми загибелі великої кількості черепах через сусідство з людьми.

Серед головних загроз для тварин вчені відзначають руйнування місця існування, вилов у їжу, для продажу як екзотики, хвороби і зміни клімату.

У бібліотеці села Дівички було проведено творче заняття «Веселкова черепашка». Під час заняття діти виготовили аплікацію. Також проведено бесіду про життя черепах, їх значення у природі та наслідки людської діяльності які негативно впливають на популяцію черепахи.

Сергієнко Н.О.,

завідувачка бібліотеки села Дівички