У бібліотеці КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради розкрито книжково-інформаційну виставку–рекомендацію «Світ професій – мій вибір, мій успіх»

Матеріал поданий без змін

«Світ професій – мій вибір, мій успіх».

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

Одним із найважливіших кроків у житті кожного із нас є вибір професії. Від того, яким він буде залежить, як складеться подальше наше життя. Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості й потреби ринку праці. Для того, щоб допомогти молоді зорієнтуватися у виборі професії у бібліотеці КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради  розкрито книжково-інформаційну виставку–рекомендацію «Світ професій – мій вибір, мій успіх»,  де розміщені книги, періодичні видання,  тематичні теки  та рекламні буклети про професії та учбові заклади, а також підручники для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.