Матеріал поданий без змін

Усі барви дитинства

(З досвіду роботи Дівичківської ТГ)

1 червня Публічна бібліотека села Єрківці гостинно прийняла своїх маленьких відвідувачів на дитячому святі «Усі барви дитинства», присвяченому Міжнародному дню захисту дітей.

Діти з великим задоволенням грали в настільні і рухливі ігри, складали пазли, запускали повітряного змія, малювали на асфальті і на папері, дивились улюблені мультики, переглядали і читали книги. Словом, кожен знайшов собі заняття до вподоби і отримав цікавий і емоційний заряд енергії.

Свято дитинства не завершується, адже попереду найулюбленіша пора всіх школярів – літні канікули . Проте, книга влітку не відпочиває, так само, як і бібліотека.

Отже, чекаємо на Вас щоднини, крім суботи та неділі.

Директор Публічної

бібліотеки села Єрківці