Учні 1-Г ЗОШ №2 та 2-А ЗОШ №3 25-26 травня здійснили подорож «Книги шукають друзів»

Матеріал поданий без змін

Книги шукають друзів.

( з досвіду роботи Вишнівської  міської бібліотеки для дітей Бучанського району Київської області)

У сучасному світі, незважаючи на велике різноманіття електронних ресурсів, книга та бібліотека залишиться невід’ємною складовою в отриманні необхідної інформації.А про те, що книга – найкращий порадник і друг знають, навіть, наймолодші. Щоб ознайомитися з книжковими скарбами дитячої бібліотеки  учні 1-Г ЗОШ №2 та 2-А  ЗОШ №3 25-26 травня здійснили подорож «Книги шукають друзів».

Бібліотекар Баєва В.А. познайомила дітей з дитячими книгами та їх героями. Учні дізнались, що означає слово «бібліотека», коли з’явилися перша паперова та перша друкована книги, ознайомились з правилами користування бібліотекою. Цікавим доповненням до екскурсії стали захоплюючі різноманітні конкурси, вікторина «З якої казки» та «Загадки казкових героїв».

Діти ділилися враженнями про свої улюблені книги.  Учням дуже сподобалося подорожувати книжковою країною, про що свідчили бажання стати читачами дитячої бібліотеки та теплі, щирі слова вдячності.