Бібліотека це не тільки колекція книг або приміщення, де зберігаються книги, а особливе місце

Матеріал поданий без змін

Бібліотека: день за днем

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

Що може зробити бібліотекаря щасливим. Звичайно читачі. Адже бібліотека це не тільки колекція книг або приміщення, де зберігаються книги, а особливе місце. Це простір, з чарівною енергетикою, настроєм, затишком. Ніщо не може замінити спілкування з книгою. Читати – це круто! – так вважають наші активні читачі. Книголюби не тільки читають книги, але й активно беруть участь у розважальних заходах, які проводяться у нашій бібліотеці. У дружній компанії однодумців приємно спілкуватися, знайоммитися з книжковими новинками та відпочивати.

Запрошуємо до бібліотеки, відчуйте запах історичної культури та таємниць, які відкриють для вас книги.