Працівники КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради підготували викладку літератури «Патріарх української нації»

Матеріал поданий без змін

Презентація книги Тараса Романюка «Патріарх Володимир, або спогади про батька»

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

2020 року у видавництві «Духовна  вісь» вийшла з друку книга: Романюк Т. В. Патріарх Володимир, або спогади про батька: документальний нарис / Т. В, Романюк. – Київ-Вишневе : Духовна вісь, 2020. – 196 с. : фото.

В минулому – священик, правозахисник, багаторічний в’язень сталінських і брежнєвських таборів, член Української Гельсінської групи, богослов, філософ. Про нелегкий, тернистий життєвий та духовний шлях В. Романюка розповідає в даній книзі його син Тарас, який, разом з батьком переживав етапи Його власної «хресної дороги».

Видання здійснено за ініціативи та сприяння Благодійної організації «Громадський фонд Святої Марії».

Презентація книги відбулася у КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради 21 травня 2021 року. Працівники бібліотеки підготували викладку літератури «Патріарх української нації».

На заході були присутні директор видавництва «Духовна вісь», поетеса Тетяна Домашенко та голова Благодійної організації «Громадський фонд Святої Марії» Богдан Яремчишин. Вони розповіли присутнім про  перше видання книги (2000 р. вид-во «Просвіта»), про подальші плани видання спогадів про Патріарха Володимира (Романюка). Отець Олександр (м. Вишневе, Церква Святого Великомученика Юрія Переможця) поділився своїми спогадами про спільну працю з Патріархом Володимиром.

Ніна Івасенко, бібліотекар відділу обслуговування читачів, прочитала уривок з поеми «Патріарх» Івана Гнатюка, письменника, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка.

По закінченню презентації книги присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Патріарха Володимира.