«Легенда про вишиванку» - з досвіду роботи Переяславської публічної бібліотеки Київської області

Матеріал поданий без змін

«Легенда про вишиванку»

(З досвіду роботи Переяславської публічної бібліотеки Київської області)

Моя сорочка вишиванка

Хіба ще є така краса,

Моя сорочка вишиванка

В ній дух народу воскреса.

Вишита сорочка була завжди важливою складовою життя будь-якого українця: її одягали на кожен день, і на свято,з нею вперше вітались зі світом і йшли в останню путь. Вишиванка - це історія і культура українського народу.

Цього року 20 травня ми святкуємо Міжнародний день вишиванки, який відзначають і в Україні. Саме тому сьогодні гостями в відділі по роботі з дітьми були учні ЗОШ І ст.№ 6 2-Б кл. (вч. Шелест Т. В.) Діти стали маленькими читачами і познайомилися з історією та звичаями свята, дізналися цікаві факти про вишиванку, про масштабність відзначення події, про значення вишиванки, переглянули анімаційний фільм «Легенда про вишиванку»

День вишиванки - це не лише привід показати красу, але і можливість сказати: «Ми українці - це наша історія, культура, ми пишаємось нею». Тож, бажаємо вам теплого сонечка, радості і гарного настрою!