Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради долучилася до відзначення Міжнародного дня музею

Матеріал поданий без змін

Літературно-мистецька година до Міжнародного дня музею «Світові скарбниці мистецтва»

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

“Музей повинен бути оселею муз, повинен одночасно бути і школою, і храмом, священним місцем, куди повинно стікатися все для вивчення прекрасного і для поклоніння красі, щоб потім і в житті розуміти і любити красу.” (Богдан Ханенко, український меценат, колекціонер)

18 травня - Міжнародний день музеїв. Це свято започатковане ще у 1977 році за рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв.

КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради долучилася до відзначення Міжнародного дня музею. В рамках проєкту нашої бібліотеки «Мистецький вернісаж», була проведена літературно-мистецька година «Світові скарбниці мистецтва». До бібліотеки завітали учні художнього відділу Вишнівської дитячої школи мистецтв з викладачами Яковук Т.О., Муха Г. І., Бойко Г. В.

Бібліограф методичного сектору Ірина Савічева познайомила присутніх з найвеличнішими музеями світу, презентувала підготовлену виставку – галерею, на якій представлені великоформатні альбоми про найбільш відомі музеї світу та України та провела віртуальну екскурсію Національним художнім музеєм України.

https://www.youtube.com/watch?v=lCmC40Y4TNM&ab_channel=%D0%A1%D1%83%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5%D0%9A%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0

Вражені та задоволені діти та викладачі щиро дякували за чудову та змістовну атмосферу свята.