Літературна Європа

Матеріал поданий без змін

Віртуальна подорож "Літературна Європа".

(з досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської обл)

Традиційно до Дня Європи Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр проводить зустріч зі школярами, щоб ознайомити їх з культурою і традиціями дружніх країн.

На цей раз був показаний фільм про деякі європейські країни, в якому була відзначена "родзинка" кожної з них.

Після перегляду учні були залучені до  бесіди. Кожен хотів висловитися, в якій країні він або вона хотіли б побувати і чому.

Розповідь ведучого про власний досвід відвідування деяких європейських держав викликав у слухачів жвавий інтерес. Всім хотілося дізнатися докладніше, що особливо сподобалося в тій чи іншій країні.

Потім школярам була запропонована літературна вікторина. Спочатку потрібно було вгадати казкового персонажа, потім-твір, автора і країну, з якої він родом.

З цим завданням учасники впоралися на подив легко, що, безсумнівно, приємно здивувало і порадувало.

Багато нового і цікавого почерпнули учні з цієї бесіди. Тема виявилася такою багатогранною, що було вирішено продовжити знайомство з культурною спадщиною країн Європи.

Як же чудово, що наші діти так цікавляться життям і звичаями інших народів, і у них є величезне бажання якомога більше дізнатися про цю дивовижну частину світу.

О.В.Кропта

завсектором клубної роботи

Славутицького ЗБІЦ Київської обл.