Інформаційна підтримка ЄС- бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні

Матеріал поданий без змін

День Єврори

(з досвіду роботи бібліотеки Студениківської ТГ)

Студениківська сільська бібліотека стала однією з біля 1000 бібліотек країни, яка одержала від Представництва ЄС в Україні інформаційні матеріали.

Подарунок надано у рамках проекту ,,Інформаційна підтримка ЄС- бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні''.

Основною метою проекту є надати працівникам бібліотек нових знань про Європейський Союз, європейську інтеграцію, відповідні інформаційні ресурси з популяризації ЄС та євроінтеграції України.

Завдяки проекту бібліотека одержала спеціальні інформаційні матеріали та літературу про Євросоюз та його відносини з Україною.

Також бібліотека отримала доступ до онлайн- платформи Euroquiz.org.ua

Завдяки одержаним матеріалам у бібліотеці створено Куточок європейської інтеграції.

Тут можна дізнатися дуже багато цікавого про історію Євросоюзу, європейський спосіб життя та європейські цінності.

Бажаючі можуть пройти вікторину та отримати сувеніри від Представництва ЄС в Україні