Виставка-пам'ять"Чорнобиль-чорна рана моєї землі"

Матеріал поданий без змін

Чорнобиль - чорна рана моєї землі.

(з досвіду роботи бібліотеки Студениківської ТГ)

26 квітня – трагічна для України й усього цивілізованого світу дата, яка вже 35 років нагадує людству про найстрашнішу, наймасштабнішу техногенну катастрофу в світовій історії.

Велике лихо спіткало нашу землю того далекого 1986 року. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною, життям і здоров'ям сотень людей

Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди.

Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

Врятований світ - найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі.

Виставка-пам'ять "Чорнобиль-чорна рана моєї землі" у Студениківській сільській бібліотеці.