Біль і тривоги Чорнобиля

Матеріал поданий без змін

"Біль і тривоги Чорнобиля"

(з досвіду роботи КЗ "Публічна бібліотека" Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики. Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині… Щоб познайомити Вас з історією людей, які 35 років тому, ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління українців, презентуємо Вам видання від Українського інституту книги, які отримала наша бібліотека в рамках державної Програми поповнення бібліотечних фондів.

У представлених книгах поєднані спогади очевидців найбільшої техногенної катастрофи, учасників ліквідації її наслідків, щирі історії про ті дні написані живою мовою і доповнені малюнками та фотографіями, вони аналізують техногенні, економічні, соціальні й медичні наслідки лиха. Ці видання дають відповіді на головні питання, що постали після Чорнобиля.

Всі ці видання та багато інших книг є в фонді КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради.

Для пошуку інших видань даної тематики радимо скористатися традиційними картковими каталогом та картотекою.