Чорнобильська трагедія...

Матеріал поданий без змін

"Чорнобиль. Подвиг. Пам’ять. Істина"

(з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Бучанського району Київської області)

Чорнобильська трагедія... Сьогодні це вже історія України. У ці дні ми вшановуємо людей, які 35 років тому, ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління українців.

Чорнобиль - це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність та високий патріотизм зупиняючи ядерну катастрофу.

У цей день вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу!

Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу!

В пам’ять про подвиг людей, працівники нашої бібліотеки підготували книжково-інформаційну виставку "Чорнобиль. Подвиг. Пам’ять. Істина", яка розповідає про страшні дні аварії, а також нагадує нам, що Чорнобильська трагедія не повинна повторитись!!!