Перегляд літератури «Мікс казок» - з досвіду роботи Дівичківської ОТГ Київської області

Матеріал поданий без змін

Перегляд літератури

«Мікс казок»

(З досвіду роботи Дівичківської ОТГ Київської області)

З нагоди Всеукраїнського тижня дитячого читання в Дівичківська сільська бібліотека діє перегляд літератури «Мікс казок», де представлено книги з казками та дитячими оповіданнями відомих дитячих письменників таких як Зірка Мензатюк, Марина та Сергій Дяченки, Анатолій Григорук, Льюїс Керрол, Оскар Вайльд, Туве Янсон, Шарль Перро, Брати Грімм, Ганс Крістіан Андерсен та багато інших.

Ознайомитися ближче з книгами можна буде завітавши до бібліотеки після закінчення карантинних обмежень.

Бібліотека запрошує всіх бажаючих діток прийняти участь в акції «Селфі з улюбленою книгою». Із отриманих фото буде створений колаж і розміщений на сторінці бібліотеки.

Н. О. Сергієнко,

завідувач бібліотеки с. Дівички