У публічній бібліотеці села Єрківці діє книжкова виставка «Поезія – це музика душі»

Матеріал поданий без змін

Поезія – це музика душі

(з досвіду роботи Дівичківської ТГ)

Поезія. Кожен знаходить в ній щось свої, близьке і зрозуміле.

До Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня, в Публічній бібліотеці села Єрківці діє книжкова виставка «Поезія – це музика душі». До уваги користувачів пропонуються вірші геніальних українських поетів Т.Г. Шевченка, Лесі Українки,І. Франка, М. Рильського. Їх голос здатен подолати тишу небуття і знайти відлуння в словах поетів-сучасників – В. Симоненка, Ліни Костенко, Б.Олійник та інші.

Серед розмаїття видань – поетичні твори наших краян: О. Князенка, Н.Павлик. В.Шовкошитнього, В.Шевель та інших.

«Поезія. Таке коротке і змістовне слово! Вона і втішить, і пригорне, і приголубить…» Це вислів Ліни Костенко, яка цими днями відзначає свою 91-річницю, її вважають найправдивішою поетесою сучасності.

З нагоди свята вітаємо усіх шанувальників неповторного світу поезії і запрошуємо завітати до книгозбірні, щоб пірнути в глибини поетичного слова.

Директор публічної бібліотеки

села Єрківці Дівичківської ТГ