Пірографічна флористика

Матеріал поданий без змін

З квітами в руках

(З досвіду роботи Дівичківської ТГ)

Є речі, спостерігаючи за якими, людина отримує насолоду. До прикладу - як тече вода, сходить чи сідає сонце, горить вогонь, чи коли творить митець.

А що виходить, коли мистецтво і вогонь переплітаються, побачили відвідувачі Публічної бібліотеки села Єрківці на презентації персональної виставки робіт жителя села Андрія Рижова «З квітами в руках». Пірографічна флористика. У своїх роботах автор перевагу надає зображенню квітів.

«Пірографія» означає «малювати вогнем», а точніше техніка, коли на поверхню деревини, фанери і не тільки наноситься малюнок за допомогою розпеченої голки. Це одне із найпопулярніших народних  ремесел (поряд із вишиванням і ліпленням).

На гостинах на виставці побували завідувач Сектору культури Дівичківської сільської ради Ірина Музика, староста села Єрківці Михайло Гич, учні місцевої школи, жителі села.

Ліричним подарунком від автора була пісня під гітару у власному виконанні.

Роботи, представлені на виставці, нікого не залишили байдужими своєї майстерністю та індивідуальністю. Тож, нехай мистецтво радує і надихає творити.

Директор Публічної бібліотеки

села Єрківці Дівичківської