Матеріал поданий без змін

Творче заняття " Весну зустрічаємо!"

(З досвіду роботи Дівичківської ОТГ)

У Дівичківській сільській бібліотеці відбулося творче заняття "Весну зустрічаємо!", з нагоди святкування Масляної.

Під час заняття діти виготоволяли з паперу сонечка а також плакат із кольоровими долоньками та сонечком, що символізує довгоочікувану зустріч весни та перших теплих променів сонця.

Масляна - це останній тиждень перед Великим постом, також це одне з найулюбленіших свят проводів зими  ще з часів Київської Русі. Людям дуже хотілося скоріше провести зиму й зустріти весну, тому виникло багато різних звичаїв та  святкування Масляної. Традиційно на свято випікають млинці - крурлі, рум'яні що символізують сонце.

Дізнатися більше про традиції святкувань та звичаїв цього свята, можна завітавши до бібліотеки де до уваги користувачів представлено відповідну літературу.

Підготувала завідувач

бібліотеки села Дівички