День Українського добровольця

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Київської області)

14 березня – день українського добровольця. Українці вшановують мужность та героїзм захисників незалежності, суверенітету, і територіальної цілісності України. Відзначення Дня Українського добровольця саме 14 березня обрано не випадково. Саме цього дня 2014 року з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, де почали підготовку до участі в боротьбі за територіальну цілісність України.

З нагоди відзначення Дня українського добровольця провідний бібліотекар Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Юлія Гранько підготувала буктрейлер до двотомника Бориса Гуменюка «Вірші з війни» та «100 новел про війну». Борис Гуменюк -- український поет, прозаїк, військовик, доброволець, Член Національної спілки письменників України.

Зав. Баришівською бібліотекою для дітей
Ольга Биба