Значення слова "справедливість" досі хвилює вчених, які намагаються правильно розтлумачити його.

Матеріал поданий без змін

"Справедливість як невід'ємне право на життя"

(з досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської обл)

Тому загальноміському бібліотечно-інформаційному центру було дуже цікаво дізнатися думку старшокласників на цю тему.

На зустріч було запрошено заступника начальника відділу Славутицького бюро правової допомоги населенню Н.А.Новик.

Учні взяли активну участь у діалозі на тему справедливості в світі та в нашій країні, зокрема. Розгорілася дискусія, що ж таке справедливість і  чи властива вона всім людям без винятку або ж лише небагатьом.

На думку вчених, це почуття є у всіх, якщо воно стосується несправедливого ставлення до себе з боку опонента. В ході численних експериментів було виявлено, що більшість учасників не можуть терпіти несправедливість, навіть якщо в результаті постраждають вони самі.

Тому світові знаменитості досі б'ються над дивовижною властивістю людського мозку, але до цих пір вони не наблизилися до ії розгадки.

В кінці зустрічі школярам була запропонована анкета, відповідаючи на питання якої, учні змогли зрозуміти, наскільки вони чесні до себе і оточуючих.

Старшокласникам дуже сподобалася бесіда, з якої вони почерпнули багато нового і цікавого. Хочеться вірити, що наша молодь буде надалі замислюватися над тим, що життя в справедливому суспільстві починається з нас самих, і тільки наше ставлення один до одного є ключем до нашого щасливого майбутнього.

О.В.Кропта,

завсектором клубної роботи