"Ми чуємо тебе Кобзарю..."

Матеріал поданий без змін

"Ми чуємо тебе, Кобзарю крізь століття"

(з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Традиційно на початку березня ми вшановуємо Тараса Григоровича Шевченка. Геній Великого Кобзаря привертає увагу сучасного покоління своїм вогненним словом та великою любов'ю до України. Сьогодні у нашій бібліотеці відбулися Шевченківські читання "Ми чуємо тебе, Кобзарю крізь століття", адже читаючи твори великого Тараса, люблячи його, ми даємо поету життя вічне, збагачуючи свій духовний світ. На захід завітали вихованці дитячої телестудії "1+2" (Мельник Т.П.), вихованці літературної студії "Сузір'я" (Герасименко Г.М.), вихованці театральної студії "Маска" (Леоненко О.). Вони вшанували пам'ять генія українського народу читанням його безсмертних віршів. До цього дня в бібліотеці були організовані також книжкові виставки "Великий Кобзар", "Ми чуємо тебе Кобзарю...", де представлені матеріали про життєвий та творчий шлях поета, його драматичні твори і звичайно репродукції його картин. Як ніколи поезія Великого Шевченка актуальна і сьогодні. Велике спасибі нашим читачам за прекрасне виконання віршів. Тараса Григоровича.