Творча зустріч з поетесою Світланою Суниця

(З досвіду роботи бібліотеки села Новосілки Чабанівської територіальної громади Фастівського району Київської області)

4 березня в бібліотеці села Новосілки в теплій, дружній обстановці за чашкою чаю відбулася творча зустріч талановитої сучасної поетеси Світлани Суниці "Мелодії віршів чудових".

Я до людей звернуся словом,
Я думку донесу свою.
Якою б не була моя дорога,
Я божий дар не загублю.
Я місію свою давно вже знаю.
Я буду там, де мені бути слід.
Я з вдячністю ім'я своє приймаю,
Як вказівник шляху у невідомий світ.

Новосілківська бібліотека вже стала традиційним місцем для зібрань творчих, інтелігентних людей, тих, хто вміє відчувати душею красу художнього слова. От і сьогодні, пані Світлана подарувала присутнім чудові мелодії своїх віршів. Адже пише вона про найважливіші життєві цінності - добро, дружбу, любов. Дарує оточуючим тепло серця, добрий настрій, доносить своєю поезією до нас красу і велич рідного краю. Щиро дякую вам, пані Світлано, за ті чудові хвилини позитиву та насолоди, які ви нам подарували.