За плечима сьогоденної України – вікова історія із здобутками та втратами.

Матеріал поданий без змін

Найвідоміші жінки України - книжкова виставка у Публічній бібліотеці села Єрківці

(з досвіду роботи Дівичківської ТГ)

За вікном ХХІ століття, а за плечима сьогоденної України – вікова історія із здобутками та втратами. Червоною ниткою вписані в неї імена жінок, чиї серця були віддані Батьківщині.

Саме слабкій половині людства присвячена книжкова виставка «Найвідоміші жінки України». Переглянувши літературу, що пропонується до уваги користувачів, кожен зможе прокласти дорогу в далеке минуле, зробити спробу з’ясувати, у чому ж загадковість і велич українських жіночих постатей: княгині Ольги, Анни Київської – середньої дочки Ярослава Мудрого, Анастасії Лісовської - Роксолани, Марусі Чурай, Лесі Українки, Ольги Кобилянської, Марка Вовчка, Катерини Білокур, Марії Приймаченко, Ліни Костенко та інших.

Українська жінка – особливий феномен, який немає аналогів у світі. То ж любові вам, любі жінки, бо в любові цій ваша сила.

Ольга Шульга

директор Публічної бібліотеки