150-річчя від дня народження Лесі Українки

З досвіду роботи бібліотеки села Новосілки Чабанівської територіальної громади Фастівського району Київської області

З нагоди 150-річчя від дня народження геніальної поетеси, славної дочки українського народу Лесі Українки, активні користувачі бібліотеки села Новосілки Чабанівської територіальної громади взяли участь в обласному читацькому online бібліомарафоні "Благословенне слово, що гартує", який проводила Київська обласна бібліотека для юнацтва. Серед них : Коцюба Леся, Богомол Сергій, Борисова Маргарита, Комаренко Софія, Гаврилова Наталочка та поетеса Світлана Гаврилова (Суниця).

Серед заходів, що проводилися з нагоди ювілею Лесі Українки, в бібліотеці відбулися літературні читання для маленьких користувачів по книзі Євгена Білоусова "Лесина пісня", які провела поетеса, активна читачка Світлана Гаврилова(Суниця). За мотивами цієї книги пані Світлана написала поему "Лесине дитинство".

Працівники бібліотеки та Культурно-Мистецького Центру Чабанівської територіальної громади підготували та провели творчий вечір "Я маю в серці те, що не вмирає" для жителів громади.