Урок-конкурс

Матеріал поданий без змін

Урок-конкурс

"Бринить, співає наша мова."

(з досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

До Міжнародного дня рідної мови була проведена конкурсна програма, в якій взяли участь учні 4-го класу. Трьом командам було запропоновано кілька завдань на знання української мови.

Їм потрібно було проявити себе з різних сторін. Школярі займалися складанням віршів, словотвором, підбирали епітети, щоб описати ту чи іншу ситуацію, називали фразеологізми і синоніми, розгадували шаради - одним словом, показали, хто, дійсно, намагається сумлінно вчити свою рідну мову.

Було дуже приємно спостерігати, як учні активно брали участь у всіх конкурсах, як їм було цікаво виконувати завдання і з нетерпінням прийматися за рішення іншого.

Конкурсанти, зачитуючи свої відповіді,  ще раз підтвердили, яка красива і мелодійна українська мова і як це чудово знати і любити її!

О.В.Кропта,

завсектором клубної роботи

Славутицького ЗБІЦ Київської обл.