Працівники КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради підготували виставку-нагадування "Зима що нас змінила"

Матеріал поданий без змін

21 лютого  - День Героїв Небесної Сотні

(з досвіду роботи КЗ "Публічна бібліотека" Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

До Дня Героїв Небесної Сотні працівники КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради підготували виставку-нагадування "Зима що нас змінила" з циклу «Події, що змінили долю України», щоб вшанувати пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Виставка нагадує всім нам, що Небесна Сотня – не випадкові жертви вуличних сутичок. Сміливці свідомо йшли на ризик згубити життя. Розуміючи, що інакше втратять свободу. Для кожного з них це слово – свобода – мало своє унікальне наповнення. Свобода – це завжди індивідуально й універсально водночас.