Cвято любові

Матеріал поданий без змін

День Святого Валентина

(з досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області).

Ось і прийшло чудове свято любові. День Святого Валентина для багатьох - чудова можливість нагадати про свої почуття близьким і дорогим людям. Не зміг залишитися осторонь і Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр. Напередодні свята було вирішено організувати розважальну програму для молодших школярів. Це дуже важливо виховувати правильні цінності ще в дитинстві, щоб потім вони змогли дати позитивний результат. Розповідь про історію виникнення Дня Святого Валентина, про традиції святкування в різних країнах, про справжнє кохання викликали відгук у серцях школярів.

Ігри і конкурси, які завершили святкову програму, неймовірно захопили учнів. Всім було дуже весело. Діти мали велике бажання брати участь у кожному конкурсі. Учасники святкової програми в прекрасному настрої вирушили додому. Хочеться вірити, що вони завжди будуть пам'ятати, наскільки це важливо - дарувати любов своїм рідним і близьким.

О.В.Кропта,

завсектором клубної роботи

Славутицького ЗБІЦ Київської обл.