Вони воювали за волю України - з досвіду роботи Києво-Святошинської центральної районної бібліотеки для дорослих Київської області

Матеріал поданий без змін

Вони воювали за волю України

(З досвіду роботи Києво-Святошинської центральної районної бібліотеки для дорослих Київської області)

17 грудня в нашій бібліотеці за підтримки Національного корпусу відбувся перегляд документального фільму «Шлях Самурая». Глядачі зустрілися з режисеркою Марією  Яремчук. Пані Марія коротко розповіла про історію створення фільму.  Стрічка розповідає історію бійця АТО-ООС, харків’янина із позивним «Самурай», який пішов добровольцем на Схід у 2014 році, служив у Добровольчому корпусі та ЗСУ, отримав тяжкі контузії. Фільм «Шлях Самурая» – це сповідь героя про те, як живеться військовим після повернення у тил. Це емоційно напружене послання «втомленим війною» обивателям від учасників бойових дій на Сході нашої країни.

До показу фільму працівники бібліотеки презентували книжкову виставку «Вони боролися за волю України». На виставці розміщені інформаційні матеріали про наших земляків – воїнів-учасників АТО/ООС – Олександра Яворського, Олексія Сковородіна, Вадима Курбатова та інших, які загинули за незалежність України. Також була презентована картина «Скорбота війни», яку намалювала сестра Олександра Яворського Оксана. Мама Алла Іванівна Яворська подарувала цю картину нашій бібліотеці